PRIVATE CLASS

50 MINUTES TO 1 HOUR PER LESSONS

1 Student Per Instructor
$240 - $300 / 4 Lessons

GROUP LESSONS

50 MINUTES TO 1 HOUR PER LESSONS

6-10 Student Per Instructor
$70 / Month

ADULT CLASS

50 MINUTES PER LESSONS

Group (Once A week) - $90 / Month
1 Student Per Instructor - $100 / Lesson

COMPETITIVE

1 HOUR 30 MINUTES TO 2 HOURS 30 MINUTES PER LESSON

Once a week - $90 /month
2-4 times per week - $180 /month

SPECIAL OFFER - pay for three months
2-4 times per week - $160 /month